Täida palun allolevad väljad kui me ei ole kohtunud varem: 

Email again:
Kuidas aega visiidile broneerida saab? Kui soovid broneerida aega kohtumisele, siis  siin on visiidiaegade kalender. Palun vali omale sobiv aeg ja kindlasti salvesta see. Mõne aja pärast saadan broneeritud ajale maili teel kalendriteate kinnituseks. Kohtumiseni!

Kuhu tulla?

Kohtumised toimuvad Tallinna kesklinnas Centenniali majas aadressiga Endla 15 (4. korrus). Uksel on silt 'Holistika Instituut', mille juures lase uksekella 'teraapia'. 

Läheduses asuvad 20 erineva ühistranspordiliini peatused, seega kiire ning mugav juurdepääs igast linnaosast on tagatud. Kesklinna poolt tulles on lähim peatus “Tõnismägi” ning Mustamäe poolt tulles peatus “Koidu”.

Läheduses on võimalik leida parkimiskoht Europargi ja Ühisteenuste parklates. Jalgrattaga tulijad saavad jätta ratta maja peasissepääsu ees asuvasse rattaparklasse.

Kristiine Keskuses, mis asub kahe bussi/trollipeatuse kaugusel, on parkimine 4h tasuta.

NB! Vastuvõtud Raudoja külas, Vanaõue talus. Kaardi tulekuks leiad siit. Vanaõue talus ei ole sessiooniaeg nii pingeliselt limiteeritud, seega varu veidi enam aega ka ise, et saaksime sügavamaid ja põhjalikemaid protsesse läbi viia. 

PARKIMINE TALLINAS

Kõige lähemad parklad, mis asuvad maksimaalselt 5 minuti kaugusel Endla 15 majast:

EUROPARK

Toom-Kuninga 17,19,21         EP26  
30 minutit  0,50 €
24 tundi    3 €
1 kuu   60 €

* Sissesõit Toom-Kuninga tänavat mööda.
Luise 19/21                          EP105
30 minutit  0,50 €
24 tundi    3 €
1 kuu   50€

* Sissesõit Endla tänavalt

Mobiilselt parkides toimub tasu arvestamine 30 minuti kaupa. Mobiilne ööpäevane parkimine lõpetatakse automaatselt 24 h möödudes vastavalt maksimaalsele ööpäevatasule.


AS ÜHISTEENUSED (tasumine mobiiliga)

Suur-Ameerika 33              Tsoon P47
1 tund     1 €
1 kalendripäev     3 €
1 kuu     30 €

 

Suur-Ameerika 14              Tsoon P9
1 tund    1,20 €
1 kalendripäev     4 €
1 kuu    36 €
Kohtumiseni!