Astroloogilised konsultatsioonid

Juba aastaid olen tundnud puudust mingi sessioone täiendava tehnika suhtes, mis aitaks inimese psüühikat ja tema elus toimuvat talle paremini lahti mõtestada. Ma ei ole rahul sellega, et inimesed otsivad vaid plaastrit oma probleemidele, sest sellist plaastrit ei ole olemas. 
Inimesed soovivad vabaneda probleeme tekitavatest emotsioonidest, mõtetest ja suhetest. Soovitakse vabadust depressioonist, ärevusest, sõltuvustest ja paljust muust. Olen tegelenud juba üle 16 aasta inimeste palvete ärakuulamise ja neile vastuste leidmise püüdmisega ja abi pakkumisega. Mul on tööriistakastis häid tehnikaid, mis aitavad üle saada paljudest probleemidest. On neid, kes saavad abi ja lähevad oma teed. Kuid on ka neid, kes saavad abi, kuid tajutav probleem küll leeveneb, kuid päris ära ei kao. 

Sageli on nii, et inimene saab küll rahu, vahel lihtsalt vaherahu, kuid probleemi juur sellega päris ära ei kao. Pigem tuleb see esile uuel moel, uute asjaoludega, uuel viisil. Teraapia ei ole võlukepike, mis kõik kuldseks imeks muudab. Miks see nii on? 

Tegelikult ei ole olemas maailmas sellist asja, mis probleemid inimese jaoks täiesti ära kaotab. Seda põhjusel, et nad ei peagi ära kaduma, vaid inimene peab neist midagi õppima. Alles siis, kui inimene saab pihta oma õppematerjalile, sellele, mida tema enda hing on talle selleks eluks õppimiseks määranud, saab ta neist vabaks. Mõne jaoks on see pikk ja terve elu kestev teekond. Mõne jaoks piisab mõnest taipamisest, ning õpitav materjal kasvab üle järgmiseks tasemeks. 

Just sellepärast olen valinud omale targa, eatu ja sügava elukaaslase - astroloogia. Astroloogia abil on võimalik saada aru inimese elu baasprogrammist, ning alamprogrammidest, mida ta on tulnud ühel või teisel viisil läbi töötama. Ma olen uurinud astroloogiat omal käel juba 20 aastat, kuid alles viimastel aastatel läksin kooli, ning läbisin professionaalseid kursuseid. Oma parimaks õpetajaks pean Stanislava Bojarkinat Kasahstanist. 

Astroloogia näitab sünnihetkega kaasnevaid soodumusi, inimese loomust, psüühilisi sfääre, suhteprogramme, käitumismustreid, hoiakuid ja seda, mis on inimese raskuste ja probleemide tuum. Ta viitab korduvatele teemadele, mida ei saa ühe teraapiaseansiga, ega võlukepikesega ära kaotada. Ta näitab inimesele seda, mida ta on tulnud õppima, ning mis saab siis kui taseda ei tee. Igal ühel on oma pagas kaasas. Seda tuleb kanda, mitte püüda igas peatuses maha raputada. Selles pagasis on järelikult midagi väga väärtuslikku, mis avaneb alles teekonna mingis faasis, või lõpus. 

Astroloogia ei paku kergeid lahendusi (kuigi ka mitte raskeid), vaid selgust, mõistmist ja ausust. Oma koormat teadvustades, seda aktsepteerides, on võimalik inimesel leida lahendus selle kergemaks kandmiseks. Ainult see teeb tegelikult inimese vabaks! Õppetunnid on vajalikud. Neid tuleb õppida mõistma ja käsitlema õigesti. 

Julgustan teid valima teadlikkuse tee. Astroloogilise seansi kaudu saame leida teile kergema viisi teie oma elu elamiseks.  

Eelmine
"It was all a distraction"
Järgmine
Muna

Vastused puuduvad

Email again: