Sisenemine pimeduseaega

Küllap igaüks meist on tunnetanud viimase paari aasta purustavat mõju meie eludele. Mõnede jaoks avaldub see vähem, mõnede jaoks rohkem. Keerulisemas olukorras on need inimesed, kes jäänud saatuse meelevalda, või karma mõju alla. Sellisest olukorrast ja suhetest tahaks kiiresti välja pääseda, kuid elul on meiega omad plaanid.

Küllap igaüks meist on tunnetanud viimase paari aasta purustavat mõju meie eludele. Mõnede jaoks avaldub see vähem, mõnede jaoks rohkem. Keerulisemas olukorras on need inimesed, kes jäänud saatuse meelevalda, või karma mõju alla. Sellisest olukorrast ja suhetest tahaks kiiresti välja pääseda, kuid elul on meiega omad plaanid. 

Astroloogiliselt on tulev periood üsna keerulise energiaga. Meie päikesesüsteemi kaugemate planeetide mõju teatud positsioonides avaldab kõigele ja kõigile survet. Seda survet võib tunnetada provokatsioonidena, ärevusena, rahutusena ja eikustkilt eimillestki välja voolava negatiivsusena. Selles energias kümblevad sotsiaalportaalid, paisates välja massiliselt igasugu sõnumeid, hoiatusi ja initsieerides konflikte, eriarvamusi. Takkapihta veel ka valitsuse tegemised valimiste, pandeemia ja massiteabevahenditest tuleneva pideva negatiivse energiana. Selline pommitamine ei jäta isegi kõige tugevamat inimest puutumata. Inimesel on omadus vaste puudumisel informatsiooni suruda oma alateadvusse ja seda siis seal pidevalt küpsetada. Eriti selgelt on seda näha televiisorivaatajate hulgas, kes uudisteid vaatavad.

Võiks öelda, et negatiivsete uudiste vaatamine ja läbi protsessimine on omamoodi sõltuvus. Annab päevas tatud hulga adrenaliini, kui heaolu on liiga suureks läinud ja kodus on (näiliselt) liiga rahulik. Sellepärast ka inimesed mängivad, nii hasartmänge, arvutimänge, kui mänge inimsuhetes omavahel. Ma ei ole kindel, kas neid peakski mängudeks nimetama, või võimalusteks elada passiivselt läbi oma allasurutud tundeid, mis muutuvad päev-päevalt väljalubamise võimaluseta aina agressiivsemaks. Lõpuks peavad need inimesed ikkagi abi otsima, ning liigagi sageli tehakse seda arsti juurde minnes, kes tabletid välja kirjutavad. Tabletid ei ravi aga selliseid nähtuseid. Oma tunnete üleküllusega, arusaamatusega neist, ebamugavate emotsionaalsete häiretega ja enda seesmiste seisundlike probleemidega saavad aidata siiski ainult terapeudid, isegi mitte nõiad ega selgeltnägijad.

Minu soovitus on olla tähelepanelik oma tunnete osas, ning võimaldada neile loomulikku väljendumist. Kui tegemist on indiviididega, kel astroloogiliselt on ülekaal õhu- või tuleelemendis, siis on neil eriti oluline kehaline aktiivsus. See võimaldab allasurutud või läbiseedimata emotsioone-tundeid tervislikul viisil liikuma saada. Alati kui emotsioone-tundeid on väljendatud, siis saabub rahu, vähemalt vaherahu.

Minu soovitused pimedaks perioodiks:

  • säilita harmoonia. Kuidas iganes sa seda teed. Tule loomuliku eluviisi juurde tagasi.
  • vabasta ennast ahvatlevatest kiindumustest, näiteks nutitelefonis chattimise-, kirgliku arvutilappamise, liigse töötegemise näol.
  • tasakaalusta oma toitumine ja vii see kooskõlla enda keha jaoks loomuliku toiduga. tunneta seda mis sulle sobib ja elimineeri kõik, mis ei sobi. ära luba endal eksida ja hoia kinni reziimist ja endale antud lubadustest
  • jäta uudiste vaatamine ja teleka kruttimine. asenda see harivate raamatute ja looduses liikumisega.
  • pööra tähelepanu inimsuhetele, ning püüa need muuta sügavamaks. kõik tahavad tegelikult ennast avada ja avatud teistega suhelda. see on see, mis tegelikult hinge toidab ja rõõmu valmistab.
  • õpi kuulama oma keha ja tunnetama oma vajadusi. see tasub end alati kuhjaga ära. alguses võib see tunduda arusaamatu ja ebamugav, kuid pühendunud praktika kannab alati vilja.

Sissepoole vaatamise periood on alati hea ja huvitav, kui seda valitakse. Elu on tsükliline ja see on loomulik. Oleme sisenemas tsüklisse, mis pöörab looduses energia sissepoole. Inimene on looduse osa ja loomulik on ka meile pöörata tähelepanu sisemistele tasanditele. Loomulikku eluviisi elades oleme terved ja õnnelikud.

Edukat ja harmoonilist sissepoole pööramist teile head sõbrad!


Eelmine
Millal vaimseks saadi?
Järgmine
"It was all a distraction"

Vastused puuduvad

Email again: